Оберіть розділи по яким бажаєте отримувати розсилку
Новини
Інвестиції
Іпотека
Заощадження
Кредит
Пенсії
Поради та інструменти
Шахрайство та злочинність
Види шахрайства
Порядок дій у випадку шахрайства
Уникнення шахрайства
Корисна інформація
Дітям
Для тих, хто потрапив в біду
Малому та середньому бізнесу
Молоді та сім'ям
Пенсіонерам
Фінансова грамотність
Фінграмотність Гра
OK
відміна
Медіатека
(044) 300-10-15

безкоштовно зі стаціонарних
телефонів по Україні

02.07.2022

98% УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА І БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ

Х Аукціон надій «Працюй, зберігай, примножуй!»

Х Аукціон надій «Працюй, зберігай, примножуй!»
19.10.2015

30 жовтня 2015 року о 17.00 у Музеї етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 20, м. Львів) відбудеться ювілейний Х Аукціон надій, гасло якого «Працюй, зберігай, примножуй!».

Мета цьогорічного - збір коштів для відновлення скульптурної композиції «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що з 1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу. Скульптуру, створену Леонідом Марконі, називають ще «львівською статуєю Свободи» через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку.

Цінна пам'ятка архітектури вже понад сто років не реставрувалася. За попередніми обрахунками вартість проекту становитиме близько 1000000 грн.

Скульптура Ощадності - символ мудрості та розважливості народу, його уміння власною працею не тільки домогтися добробуту й поступу в рідній країні, помагати нужденним.

Студенти прагнуть не лише відновити історичну перлину Львова, а об’єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого ми вшановуємо у цьому році.