Оберіть розділи по яким бажаєте отримувати розсилку
Новини
Інвестиції
Іпотека
Заощадження
Кредит
Пенсії
Поради та інструменти
Шахрайство та злочинність
Види шахрайства
Порядок дій у випадку шахрайства
Уникнення шахрайства
Корисна інформація
Дітям
Для тих, хто потрапив в біду
Малому та середньому бізнесу
Молоді та сім'ям
Пенсіонерам
Фінансова грамотність
Фінграмотність Гра
OK
відміна
Медіатека
(044) 300-10-15

безкоштовно зі стаціонарних
телефонів по Україні

23.02.2020

98% УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА І БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ

Українці не зможуть забрати депозити достроково Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2015/09/02/40113

Українці не зможуть забрати депозити достроково  Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2015/09/02/40113
02.09.2015

Фінустанови мають право не повертати банківські вклади достроково. Відповідний закон нещодавно вступив в силу. Тож довіряти банкам гроші чи ні? Чи варто ризикувати? Саме ці питання сьогодні жваво обговорюють на форумах українці.

Економічна криза підірвала довіру до банківської системи в цілому. Попри це, голова НБУ констатує – у серпні кількість гривневих депозитів фізосіб зросла на 1,7 мільярдів гривень. Адже попри ризики, люди не бачать альтернатив.

То ж відкривати депозитні рахунку чи ні, ми вирішили порадитись із самими банкірами. Альтернативою вкладам фахівці назвали нерухомість або ж золото. Проте, й тут існують ризики. Якщо ж ви вирішили довірити гроші банку, то потрібно ретельно обирати партнера.

Перше, що має насторожити вкладника – зависокі ставки. Це свідчить про те, що фінустанова вкрай потребує грошей. А відтак може прогоріти в будь-який момент.

Якщо ж ставка влаштовує, варто уважно ознайомитись з фінансовою звітністю обраного банку.

Коли ви вже визначились з банком, то для початку, можна відкрити депозит на короткий строк. Нині серед українців популярні вклади на 3-6 місяців. У разі пролонгації, фінустанови пропонують привабливіші ставки, повідомляє "24tv.ua".

До того ж, як з'ясувалось, достроково забрати банківські вклади все одно можна. Головне, щоб цей пункт був прописаний в угоді. Тож, уважніше знайомтеся з текстом договору. Проте, ставки за депозитами без права на дострокове зняття, зазвичай, на кілька відсотків нижчі.

Окрім цього, в Україні існує Фонд гарантування вкладів, який у разі банкрутства фінустанови, обіцяє повернути гроші. Щоправда, не більше 200 тисяч гривень. Тож, якщо ви плануєте зберігати більшу суму, фахівці рекомендують розділити її та зберігати в різних банках.


Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2015/09/02/40113