Оберіть розділи по яким бажаєте отримувати розсилку
Новини
Інвестиції
Іпотека
Заощадження
Кредит
Пенсії
Поради та інструменти
Шахрайство та злочинність
Види шахрайства
Порядок дій у випадку шахрайства
Уникнення шахрайства
Корисна інформація
Дітям
Для тих, хто потрапив в біду
Малому та середньому бізнесу
Молоді та сім'ям
Пенсіонерам
Фінансова грамотність
Фінграмотність Гра
OK
відміна
Медіатека
(044) 300-10-15

безкоштовно зі стаціонарних
телефонів по Україні

27.05.2022

98% УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА І БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ

Інформація

Як відкрити рахунок?

ui_articles2_20140318_160334_1395151414.jpg

Аби відкрити рахунок для тих, кому необхідна допомога, перш за все Вам слід дізнатися у банку, чи створює він рахунки подібного роду, до кого Ви можете звернутися для відкриття благодійного рахунку, а також отримати повні відомості про те, які документи необхідні для відкриття такого рахунку.

Після цього напишіть заяву, вказавши мету відкриття такого рахунку, подальше призначення отриманих за рахунком коштів, а також, вказавши необхідну суму для збору, свої реквізити і термін, на який слід відкрити рахунок.

Далі Вам необхідно укласти договір з банком про відкриття благодійного рахунку. Останнє, що Вам слід зробити - це звернутися до податкових органів та надати інформацію про відкриття благодійного рахунку, якщо банк не відправляє такі відомості самостійно.

Однак, Вам необхідно пам'ятати, що в Україні фізична особа зобов’язана декларувати всі свої доходи, навіть якщо вони отримані у вигляді фінансової допомоги від інших фізичних осіб. З отриманих сум держава стягує податок у розмірі 15% або 17%. Ця ставка залежить від суми: якщо вона не перевищує 10 мінімальних зарплат, то це буде 15%, а якщо перевищує, то 17%. Банківської таємниці для податкових органів не існує, тому запідозривши невиплату податків, вони можуть оштрафувати Вас.

Будьте пильні!

Актуальні новини