Оберіть розділи по яким бажаєте отримувати розсилку
Новини
Інвестиції
Іпотека
Заощадження
Кредит
Пенсії
Поради та інструменти
Шахрайство та злочинність
Види шахрайства
Порядок дій у випадку шахрайства
Уникнення шахрайства
Корисна інформація
Дітям
Для тих, хто потрапив в біду
Малому та середньому бізнесу
Молоді та сім'ям
Пенсіонерам
Фінансова грамотність
Фінграмотність Гра
OK
відміна
Медіатека
(044) 300-10-15

безкоштовно зі стаціонарних
телефонів по Україні

19.08.2022

98% УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА І БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ

Інформація

Чи можна взяти кредит під заставу депозиту?

ui_articles2_20140318_152647_1395149207.jpg

Дуже часто буває так, що вам терміново необхідна певна сума грошей. Можна, звичайно, зайняти у знайомих або родичів, можна зняти депозит з рахунку, а можна і кредит взяти. Який варіант ви оберете?

Більшість людей будуть схилятися до другого. І це зрозуміло, адже у вас, по суті, є власні гроші, які лежать в банку і які можна звідти забрати. Але, якщо ви розірвете договір з банком раніше, ніж закінчується його термін, то втратите свої відсотки і залишитеся в збитку. Вийде, що ваші гроші даремно лежали у фінансовій установі протягом декількох місяців.

У цьому випадку є кращий вихід - це оформити кредит під заставу депозиту. Зробити це дуже просто і плюси даного методу помітні: ви не втратите всі накопичені відсотки, а кредитна ставка в такому випадку дуже невелика. До того ж, термін кредиту розраховується у співвідношенні з терміном закінчення депозитного вкладу, а сума кредиту буде становити порядку 80% - 90% від суми депозитного вкладу. Ще один позитивний момент: валюта кредиту може відрізнятися від валюти депозиту.

Можна також взяти кредит під заставу депозиту в золотих злитках. Якщо враховувати, що такі депозити відрізняються довгостроковістю, то це оптимальний варіант для тих, кому терміново потрібні кошти. Процентна ставка за таким кредитом знаходиться в межах 18 - 21% річних.

Актуальні новини